Autor Wątek: Channa Bleheri . Początek 190  (Przeczytany 34305 razy)

Duchu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 717
    • Yt
Odp: Channa Bleheri . Początek 190
« Odpowiedź #390 dnia: 15 Kwietnia 2020, 17:56 »
Takie tam
Pozdrawiam.
Kamil , Szymek

Tomaso

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1851
Odp: Channa Bleheri . Początek 190
« Odpowiedź #391 dnia: 16 Kwietnia 2020, 12:19 »
Bleherki na tle korzeni Pistii wygldają obłędnie  :)
200 litrów

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4676
  • Afryka Dzika
Odp: Channa Bleheri . Początek 190
« Odpowiedź #392 dnia: 16 Kwietnia 2020, 18:17 »
Przepiekne fotki i ryby !  8)
No i oczywiscie swietny i bardzo naturalny wystroj !

Duchu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 717
    • Yt
Odp: Channa Bleheri . Początek 190
« Odpowiedź #393 dnia: 20 Maja 2020, 06:57 »
Ryby zmieniają właściciela. Bede miał je caly czas na oku bo będą niedaleko mnie u kumpla.Warunki myśle że lepsze bo w letniej kuchni temp w akwa podczas zimy spada tam do max 14 stopni bez kombinacji. U mnie niestety chłodziarka padła. Tak to jest jak sie kupuje używany sprzęt.
Do tej decyzji złożyło sie jeszcze kilka spraw które w życiu ryb będą tylko zawadzać. Tam będą miały spokój i cisze.
Tematu nie zamykajcie bo czasem napisze co u parki słychać. Oczywiście z fotami.
U mnie wczoraj zawitaly młode bengale od Bartka ale to już w innym wątku opisze na spokojnie.
Pozdrawiam.
Kamil , Szymek

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4676
  • Afryka Dzika
Odp: Channa Bleheri . Początek 190
« Odpowiedź #394 dnia: 20 Maja 2020, 14:49 »
Ryby zmieniają właściciela. Bede miał je caly czas na oku bo będą niedaleko mnie u kumpla.Warunki myśle że lepsze bo w letniej kuchni temp w akwa podczas zimy spada tam do max 14 stopni bez kombinacji. U mnie niestety chłodziarka padła. Tak to jest jak sie kupuje używany sprzęt.
Do tej decyzji złożyło sie jeszcze kilka spraw które w życiu ryb będą tylko zawadzać. Tam będą miały spokój i cisze.
Tematu nie zamykajcie bo czasem napisze co u parki słychać. Oczywiście z fotami.

Wow :o
Rozumiem ze to byla bardzo trudna decyzja i na pewno dlugo myslales nad tym.
Ciesze sie,ze rybki beda w poblizu i bedziemy wiedzieli jak im sie zyje u nowego wlasciciela.


U mnie wczoraj zawitaly młode bengale od Bartka ale to już w innym wątku opisze na spokojnie.

Gratulacje !  8)
A wiec czekamy na nowy temat z nowym nabytkiem ;D