ROZMAITOŚCI > Kwestie ogólne

Towarzystwo dla chann

<< < (8/8)

Krystian:
To rzeczywiście rosną cielaki ale moja obsada to dopiero młodzież.Ale jest już jedna para która spotyka się wieczorem na randki ;D. Zdaję sobie sprawę z przerybienia pomimo sporych rozmiarów akwarium. Wystawiłem kilka sztuk ale robię to niechętnie ponieważ samce mają ustaloną hierarchie i pewnie po odłowieniu kilku sztuk wznowią sparingi 8). Największa para w Polsce Pływa u Pana Marka w Międzyzdrojach i mierzy miedzy 80 - 85 cm czyli tyle ile mają rekordowe sztuki odławiane przez tubylców w miejscu ich zamieszkania  ;)Szczerze mówiąc zazdroszczę posiadaczom obsady i nie mogę się doczekać kiedy moje będą się tak prezentować. Wykorzystując okazję pozwolę sobie na wyrażenie wielkiego szacunku dla Właścicieli za dbałość i troskę z jaką pielęgnują swoje baseny i ich mieszkańców.

Peterek:

--- Cytat: Krystian w 06 Czerwca 2021, 18:24 ---To rzeczywiście rosną cielaki ale moja obsada to dopiero młodzież.

--- Koniec cytatu ---

Jesli one sa spokojne,wolne i nieterytorialne to marudy powinny je olewac bo niestanowia dla nich zadnego zagrozenia jesli chodzi o terytorium czy pokarm.
Marudy beda teraz bardzo szybko rosly wiec niedlugo niepowinno byc az takiej roznicy w rozmiarze miedzy tymi dwoma gatunkami :)



--- Cytat: Krystian w 06 Czerwca 2021, 18:24 ---Największa para w Polsce Pływa u Pana Marka w Międzyzdrojach i mierzy miedzy 80 - 85 cm czyli tyle ile mają rekordowe sztuki odławiane przez tubylców w miejscu ich zamieszkania  ;)

--- Koniec cytatu ---

80-85cm to juz niezle giganty !
Do tego te ryby sa jeszcze wysokie.
Imponujaco musza sie prezentowac w baniaku 8)



--- Cytat: Krystian w 06 Czerwca 2021, 18:24 ---Wykorzystując okazję pozwolę sobie na wyrażenie wielkiego szacunku dla Właścicieli za dbałość i troskę z jaką pielęgnują swoje baseny i ich mieszkańców.

--- Koniec cytatu ---

Respect  8)



--- Cytat: Krystian w 06 Czerwca 2021, 18:24 ---Ale jest już jedna para która spotyka się wieczorem na randki ;D.

--- Koniec cytatu ---

 ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej