ROZMAITOŚCI > Kwestie ogólne

Towarzystwo dla chann

<< < (2/8) > >>

Duchu:
Do subtropikalnych polecam bocje lohachata.Idzie do 15 stopni razem z bleherami a io dziwo ich nie zjadają.Naprawde dziwne bo reszte w 15 min zjadają a jak nie to w nocy

Baalberith:
Ciekawa ta bocja, ale bała bym się o moje ampularie i neritiny.
Wpuściłam na próbę danio rerio ale już 2 z 4 zniknęły. I tak nieźle, myślałam że po nocy nic nie zostanie.

Peterek:

--- Cytat: Baalberith w 21 Sierpnia 2019, 11:32 ---Już mam kilka typów  8)

--- Koniec cytatu ---

Odkryj nam rabek tajemnicy ;)



--- Cytat: Admin w 21 Sierpnia 2019, 14:45 ---Zbrojnik przetrwał zimowania i żył sobie świetnie z tymi wężogłowami.

--- Koniec cytatu ---

Moje africany zyja z takim zbrojnikiem ponad 3 lata bez zadnych problemow.



--- Cytat: Baalberith w 22 Sierpnia 2019, 08:06 ---Wpuściłam na próbę danio rerio ale już 2 z 4 zniknęły. I tak nieźle, myślałam że po nocy nic nie zostanie.

--- Koniec cytatu ---

Zauwazylem cos u wezoglowow.
Kiedy sa mlode to poluja prawie na wszystko jak glupie.
Wraz z wiekiem chyba madrzeja.Nierzucaja sie wtedy na wszystko i toleruja nawet malutkie rybki ktore bez problemu moglyby byc pozarte.
Mysle iz niechca marnowac swojej energii przy polowaniu widzac taki mizerny kasek lub po prostu czuja sie komfortowo wsrod innych ryb.

Wydaje mi sie,ze jednak na takim etapie lepiej sprobowac z jakimis wiekszymi ale spokojnymi rybami.


Matti:
Moje spostrzeżenia są zupełnie inne. Moje channy zabiją wszystko co wpuszczę do zbiornika i jest mniejsze od nich. Glonek którego mam żyje bo nie nie mogą zjeść ale i tak jest co jakiś czas atakowany i podgryzany.

Peterek:

--- Cytat: Matti w 24 Sierpnia 2019, 09:37 ---Moje spostrzeżenia są zupełnie inne. Moje channy zabiją wszystko co wpuszczę do zbiornika i jest mniejsze od nich.

--- Koniec cytatu ---

Bo auranti to auranti :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej