CHANNIDAE > Parachanna

Parachanna i Paletki

<< < (2/4) > >>

Peterek:

--- Cytat: Tomaso w 08 Stycznia 2020, 11:29 ---Mnie bardziej zadziwia fakt utrzymania w jednym baniaku 4 sztuk Parachanny.

--- Koniec cytatu ---

To juz drugi taki przypadek o ktorym slysze.
Znajomy w Niemczech tez ma wlasnie chyba 4 africany razem juz kolo 2 lat i jeszcze parka mu sie niedobrala.
Cala banda zyje w zgodzie 8)

lanner:

--- Cytat: Duchu w 08 Stycznia 2020, 10:18 ---W żaden sposób to nie przemawia do mnie i nigdy nie będę popierał takich mixsów. Chanki zasługują na godniejsze miejse w zbiorniku.

--- Koniec cytatu ---

Dobrze , że nie napisałeś, że godniejsze towarzystwo ( lokalny patriota dyskowców) ;D

Duchu:

--- Cytat: lanner w 08 Stycznia 2020, 16:02 ---Dobrze , że nie napisałeś, że godniejsze towarzystwo ( lokalny patriota dyskowców) ;D

--- Koniec cytatu ---
Paletki są ładne a chanki są ładne i ciekawe

lanner:

--- Cytat: Duchu w 09 Stycznia 2020, 11:16 ---Paletki są ładne a chanki są ładne i ciekawe

--- Koniec cytatu ---

Ok, pójdę na kompromis ;D ( dyskowce w moim akwarium przypominają mi pewny typ kobiet, co to tylko "leżą i pachną" i nic poza tym)

Peterek:

--- Cytat: Duchu w 09 Stycznia 2020, 11:16 ---Paletki są ładne a chanki są ładne i ciekawe

--- Koniec cytatu ---

Prawda 8)



--- Cytat: lanner w 09 Stycznia 2020, 17:11 ---Ok, pójdę na kompromis ;D ( dyskowce w moim akwarium przypominają mi pewny typ kobiet, co to tylko "leżą i pachną" i nic poza tym)

--- Koniec cytatu ---

 ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej