GALERIA - NASZE RYBY > Akwaria

Channa gachua blue bengal

(1/42) > >>

Duchu:
Witam.
Zakładam nowy wątek na temat mojego nowego nabytku. Mianowicie jak w tytule Channa gachua blue bengal.
Ryby są od naszego kolegi z forum Bartka które przyjechały do mnie 19.maja cale i zdrowe w ilości 10 sztuk. Dobra robota Bartku.
Akwarium w którym żyją to były domek channa bleheri które zmieniły właściciela (wiele czynników mnie do tego zmusiło) Są cały czas pod moim okiem nie daleko mnie.
Do rzeczy.
Akwarium Juwela trigon 190 l (ciężki kształt do aranżacji)
Filtracja to dwa razy filtry u-jet 3 napedzane napowietrzaczem.
Oświetlenie dwa razy najzwyklejsze świetlówki i mała belka led.
Obsada to kilkanaście kardynałków, cztery bocje lohachata i milon ślimaków świderków.Maluchy podrosną to pewnie kardynałki znikną.
Chaneczki narazie są bardzo małe 3cm i bardzo żarłoczne co mnie cieszy ponieważ będziemy razem obserwować rozwój ryb od małego. Przy tym tępie przemiany chyba szybko urosną.
Zamieszczam kilka fotek z dnia przybycia maluchów.

Tomaso:
Na drugim zdjęciu pięk ny kolorek wyszedł. Ciekaw jestem rozwoju sytuacji i o ile los Kardynałków jest przesdzony to Bocje mają szansę.

Duchu:

--- Cytat: Tomaso w 22 Maja 2020, 12:19 ---Na drugim zdjęciu pięk ny kolorek wyszedł. Ciekaw jestem rozwoju sytuacji i o ile los Kardynałków jest przesdzony to Bocje mają szansę.

--- Koniec cytatu ---
Zobaczymy jak to będzie. Celowo nie wyławiałem kardynałków żeby potwierdzić przypuszczenie że chanki od malego trzymane z drobnicą w późniejszym czasie ich nie ruszają.

bartekwit:
Duchu - cieszę sie ze jestes zadowolony
Niech sie dobrze u Ciebie chowają

Duchu:
Jedzą jak wściekle  :o
Mam wrażenie że między nimi to wyścig  :o
Leją sie gnoje jak dorosłe

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej