GALERIA - NASZE RYBY > Akwaria

450L-Pierwsze wezoglowy

(1/4) > >>

Sada6060:
Witam
Chciałbym przedstawić swój zbiornik standardowe 450 L.
Akwarium 450L wymiary 150x50x60h
Zasilają go 2 filtry zewnętrzne Aqua Nova 1500NCF wypchane ceramika do tego każdy filtr jest podłączony do pre filtra HW 602.Filtr wewnetrzy 1000L/h z dużą gąbka jako mechanik.
Grzałka 300W ale jak na razie wyłączona bo temperatura w akwarium 26-27 stopni więc nie ma potrzeby. Oświetlenie to belka Led Aqua Nova 30w oraz jedna tuba led power barwa słoneczna 36W. Z kamienie postaram się ogarnąć w ciągu miesiąca jak zakupie porządne korzenie. A za aranżacje jak na razie robią gałęzie brzozy i tan kamień nieszczęsny. Z roślinności to na tafli pistie kilka sztuk mam nadzieję że za jakiś czas się rozrosną, jeden anubias oraz rogatek.
W nim 3 sztuki polypterus senegalus oraz 6 sztuk parachanna obscura docelowa będzie para jak się uda. Aranżacja tymczasowa ryby trochę podrosną to tylko będzie magarowiec i trochę zieleni. Duży kamień to pozostałość po Tropheusach waży około 40-50 kg więc trochę się pomęczę żeby go z akwa wyciągnąć. Później się postaram wstawić kilka fotek i może jakiś filmik. Pozdrawiam Daniel

Sada6060:
Kilka zdjęć:


Peterek:
Witaj Danielu :)

Akwa zapowiada sie fajnie.
Rzeczywiscie jakbys wylowil tego wielkiego kamulca to mialbys wiecej miejsca na lepsze zagospodarowanie nowego domku dla swoich pociech ;D
Smoczki i obscury takze ladnie sie prezentuja.

Mam prosbe do Ciebie.
Czy moglbys wiecej napisac o tym zbiorniku(wymiar) i calego sprzetu jak filtracja,oswietlenie,grzalka,jaka roslinnosc itd.
Wtedy ten watek moglbym przeniesc do dzialu Galeria-Akwaria :)

Kolejna prosba to taka czy moglbys wklejac swoje fotki poprzez nasze forum(zalaczniki) a nie poprzez strony zewnetrzne.
Chodzi o to zebysmy niestracili Twoich zdjec jesli np taki Fotosik nagle przestanie istniec ;)
Fotki wstawiane przez zalaczniki zostana na zawsze na naszym forum i tylko osoby zarejestrowane i zalogowane beda mogli je zobaczyc.
Dzieki :)

Sada6060:
Że zdjęciami miałem problem żeby dodać załącznik przez forum bo przy dodawaniu wyskakiwał błąd, nie wiem czemu próbowałem 2 razy dodać.

Duchu:
Super. Młode ryby i to mi sie podoba bo będziemy mogli obserwować ich rozwój jak i zachowania w tym zestawie.
Super zbiorniczek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej