CHANNIDAE > Pierwszy wężogłów

Channa na dnie 80x35 cm ?

(1/3) > >>

bartekwit:
Witam. Czy np.channa limbata mogłaby mieszkać na w/w dnie w ilości parka lub 3 szt? Jak z agresją tego gatunku? Akwarium 126l wysokie na 45cm, a poziom wody ok30 cm. Podłoże piasek, filtr unimax250, rośliny, grzałka. A jeśli nie ta channa to może inna? Jakbyście mieli na sprzedarz w dobrej cenie to prosze o propozycje na PW.
Pozdrawiam. Bartek

Admin:
Bartku, cieszymy się, że jesteś tutaj z nami,
Polecam Ci na dobry początek te artykuły na stronie głównej :

http://channa.club/parties-view/pierwsze-wezoglowy/

http://channa.club/parties-view/channa-gachua-sp-inle-lake/

Channa gachua limbata ( Bang Krag ) dorasta do około 20 - 25 cm i Twoje akwarium jest niestety za małe, przy tym litrażu zdecydował bym się na wspomnianą w artykule channa gachua sp. inle lake,
Wskazane przez Ciebie wyposażenie akwarium wydaje się być wystarczające, nie zapomnij o pokrywie akwarium, ponieważ channy lubią skakać,

Jeżeli poszukujesz jakiegoś konkretnego gatunku, proszę zamieścić stosowne ogłoszenie  w odpowiednim dziale,

Peterek:

--- Cytat: bartekwit w 19 Września 2017, 10:05 ---Witam. Czy np.channa limbata mogłaby mieszkać na w/w dnie w ilości parka lub 3 szt? Jak z agresją tego gatunku? Akwarium 126l wysokie na 45cm, a poziom wody ok30 cm. Podłoże piasek, filtr unimax250, rośliny, grzałka. A jeśli nie ta channa to może inna? Jakbyście mieli na sprzedarz w dobrej cenie to prosze o propozycje na PW.
Pozdrawiam. Bartek

--- Koniec cytatu ---

Witaj Bartku ;D
Jak juz wyzej Mathias wspomnial to Twoje akwa jest dla nich za male.
Limbaty dorastaja nawet do 30cm i sa agresywniejsze niz zwykla Channa gachua.
Zapoznaj sie z tymi artykulami ze stronki glownej i bedziesz wiedzial duzo wiecej na ten temat ;)

bartekwit:
A channa gachua sp assam mogła by być w tej bańce, bo widze sa takie na olx...
Poszukałem info i wg. mnie mogła by być. Tylko jak z agresją, bo pływa 1 lorikaria red 9 cm i 5 synodontisów ok 5-7 cm + ampularie?

Peterek:

--- Cytat: bartekwit w 22 Września 2017, 09:46 ---Poszukałem info i wg. mnie mogła by być.

--- Koniec cytatu ---

Wiec sprawa zalatwiona ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej