Autor Wątek: Witam serdecznie  (Przeczytany 712 razy)

Mario

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
Witam serdecznie
« dnia: 15 Marca 2021, 09:59 »
Witam, jako że jestem nowy na forum chciałem się przywitać i napisać kilka słów o sobie. Akwarystyką interesuję się od dziecka. Od ok ośmiu lat wyłącznie pielegnicami, a od trzech pielegnicami reofilnymi. Gdy dwa lata temu rozglądałem się za nową obsadą u jednego z naszych rodzimych hodowców importerów natknąłem się na channa sp. Zauroczyły mnie te ryby i choć wówczas ich nie kupiłem z powodu braku odpowiednich warunków dla nich zacząłem powoli zgłębiać wiedzę na ich temat. W ten sposób trafiłem no to forum. Mam nadzieję, że jesteście cierpliwi bo trochę będę Was męczył pytaniami ;)

Admin

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1001
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2021, 12:57 »
Serdecznie witam nowego kolegę "Mario",

Jak zawsze jestem bardzo zadowolony - nie tylko ja, ale chyba wszyscy, gdy przybywa do Nas ktoś "nowy", ponieważ powstają wtedy nowe historie, które tworzymy wspólnie,

Jestem przekonany, że poznasz tutaj wiele serdecznych osób, które pomogą Ci w Twoich początkach z wężogłowami,

Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj na forum oraz na stronie głównej Channa Club interesujące Cię informację.
Życzę Ci powodzenia i wspaniałych rezultatów w hodowli tych wspaniałych "ryb".

Reasumując : Witaj Mario wśród channomaniaków !

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marca 2021, 12:51 »
Witaj Mario serdecznie na naszym forum ;D

Wezoglowy sa jak narkotyki wiec uwazaj.
Wciagaja i chcesz wiecej i wiecej ;)

Jesli dopiero zaczynasz przygode z tymi magicznymi rybami to serdecznie Cie zapraszam do tej lektury gdzie znajdziesz wiekoszosc odpowiedzi na swoje pytania:
https://channa.club/parties-view/wezoglowy-hodowla-wezoglowow/

Mario

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marca 2021, 10:34 »
Dzięki Panowie za miłe przywitanie.
Peterek myślę, że akwarystyka sama w sobie jest jak narkotyk. Robiłem dwie przerwy ale za każdym razem wracałem z jeszcze większym "rozmachem".
Co do artykułu, którego link podałeś, znam go. Czytałem większość artykułów i opisów gatunków zamieszczonych na stronie Channa Club. Lubię być dobrze przygotowany zanim się przebranżowie ;D

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: Witam serdecznie
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Marca 2021, 15:59 »
Peterek myślę, że akwarystyka sama w sobie jest jak narkotyk. Robiłem dwie przerwy ale za każdym razem wracałem z jeszcze większym "rozmachem".

To prawda ;D


Co do artykułu, którego link podałeś, znam go. Czytałem większość artykułów i opisów gatunków zamieszczonych na stronie Channa Club. Lubię być dobrze przygotowany zanim się przebranżowie ;D

I bardzo dobrze :)