CHANNIDAE > Channa

Channa pleuro - pytania

<< < (3/4) > >>

Grzecho:

--- Cytat: kocur w 10 Września 2022, 16:17 ---Parka pleuro od tygodnia mocne zaloty ma. Pora deszczowa sie jeszcze nie zaczela w miejscu pochodzenia a one juz mocno sie skubia. Z 1/5 pletw poszla. Brutalnie mocno :) A jak tam u Waszych channek z tych tropikalnych? cos sie dzieje?

--- Koniec cytatu ---
Hey. U moich pleuro względny spokój.Najwieksza czasem robi porządek ale walk nie ma bo wszystkie szybko schodzą jej z drogi. A powiedz Kocur masz jakiś filmik z tych zalotów? Jestem bardzo ciekaw,albo chociaż jakieś fotki???

kocur:
Heya, przez kilka dni mało byłem w domu. Ogony do żywego pogryzione. Soli dorzucę. Filmik jutro się postaram jakiś pyknąć jak się nie zatłuką do tego czasu ;)

kocur:
Filmiki mam ale mają po 300-500 mb więc musi Wam wystarczyć opis chyba że ktoś jest bardzo ciekawy to wyślę mu wetransferem. Ogon obgryziony u jednej na tyle konkretnie że jest trypoflawina grana i sól. Zaloty na szczęście się skończyły z 2 tygodnie temu.

Grzecho:
Może jednak coś ci się uda wrzucić :P Ciekawe czy to były faktycznie zaloty czy ustalanie hierarchii. Dobrze że przeżyły te starcia.

kocur:
No miałem parę Auranti więc niby wiem jak się zachowuje para i jak wyglądają zaloty ale oczywiście mogę być w błędzie.
https://www.easypaste.org/file/4dPNW75y/VID.20220918.114557.mp4?lang=pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej