ROZMAITOŚCI > Club zbytu

Channa Laos Fireback

(1/4) > >>

Dzierzba:
Mamy do oddania dwie dorosłe sztuki Channa Laos Fireback - dobrała nam się w zbiorniku para i nie chcemy ich zostawić na pewną śmierć. Ciężko powiedzieć coś więcej o płci - można domniemywać, patrząc na parę główną, że będzie to samiec i samica (kolor, wielkość) ale na 100% nie wiem.
Wolę nie wysyłać, w związku z tym z chętnymi możemy dogadać się na odbiór osobisty lub spotkać gdzieś po drodze - w grę wchodzą okolice Krzeszowic, zachodnia strona Krakowa.

Dzierzba:
Cześć!
Domowe przedszkole zaczyna szukać nowych domów :)
https://www.olx.pl/d/oferta/mlode-channa-laos-fireback-CID103-IDTkOAy.html?bs=olx_pro_listing

Peterek:
Bardzo ladni rodzice i sliczne maluchy 8)
Ciekawe czy ktos z forum sie na nie skusi.

lanner1:
Już zaklepałem ;D ;D ;D
i w związku z tym, Peterek, prośba. Przeszukaj Swoje zasoby i może znajdziesz coś z naturalnych biotopów tych chann. Czytałem, że pochodzą , jak sama nazwa wskazuje, z Tajlandii :). Ogólne wyczytałem , co się dało na forum i w sieci, ale może coś znajdziesz z natury.

Peterek:

--- Cytat: lanner1 w 11 Marca 2023, 13:45 ---Już zaklepałem ;D ;D ;D

--- Koniec cytatu ---

No i super !!!  8)



--- Cytat: lanner1 w 11 Marca 2023, 13:45 ---i w związku z tym, Peterek, prośba. Przeszukaj Swoje zasoby i może znajdziesz coś z naturalnych biotopów tych chann.

--- Koniec cytatu ---

Niestety mam o nich tyle samo wiadomosci jak i o fire & ice ;)
Tajemniczy gatunek.......



--- Cytat: lanner1 w 11 Marca 2023, 13:45 ---Czytałem, że pochodzą , jak sama nazwa wskazuje, z Tajlandii :).

--- Koniec cytatu ---

Nazwa wskazuje ze pochodza z Laosu a nie Tajlandii ;)
Ale ile w tym prawdy to kto to wie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej