ROZMAITOŚCI > Sportowo

Mundial - Qatar - 2022

<< < (2/3) > >>

Admin:
Polska vs Mexico 0-0,
Lewy nie strzela z 11 metrów, a pierwszy celny strzał na bramkę Meksyku oddano w 94 minucie.
Mi osobiście mecz się nie podobał, słabo Polacy, a Meksyk mnie rozczarował swoim brakiem skuteczności.

Ogólnie jestem rozczarowany postawą biało-czerwonych.

Admin:
MAMY TO...
Wspaniałe zwycięstwo biało-czerwonych nad Arabią...
2-0

Mega 😀😃🙂🙃

Ostatnia wygrana, którą nam coś dawała odbyła się w 1986 roku w Meksyku.

Brawo!!!

Peterek:
Wspanialy wynik naszych pilkarzy ! 8)

Po cichu licze na podobny z Argentyna :P

Swietne i bardzo interesujace sa te mistrzostwa ze wzgledu na niespodziewane wyniki.
Dzisiaj ogladalem wygrana Costa Rica nad Japonia ktora pokonala Niemcy oraz Maroko ktore wygralo z Belgia ktora jest potega futbolu !
Nieslychane !
Zaraz bede ogladal Chorwacja vs Kanada i czekam na wieczorny meczyk Niemcy vs Hiszpania ;D

PS. Adminie,czy mi sie tylko wydaje czy tylko my we dwoch tutaj interesujemy sie tymi mistrzostwami swiata? ;)

Matti:
Cześć Panowie :)

Nie tylko we dwóch.
Powiem szczerze nie pamiętam mistrzostw w tak nieprzewidywalnymi wynikami :)
Co do Polskiej reprezentacji a raczej jej namiastki.
Przykre, że musimy się cieszyć ze zwycięstw sporadycznych z rywalami nie najwyższych lotów.
Inna kwestia - tutaj nie ma słabych drużyn.
Gra Polski i Lewandowski trochę mi przypomina Walię i Bale.
Tak samo chłop nie ma z kim grać i mimo, że jest kozak nie osiągnie w reprezentacji nic.
Strasznie szkoda mi De Bruyne. świetny piłkarz ale po tej kontuzji na tych mistrzostwach nie może się odnaleźć.
To jest taki kreator gry, że widać gołym okiem jak ona nie gra to Belgii póki co nie ma.

A tak w ogóle podsumowując. Nie macie wrażenie, że klasowe zespoły te kilkanaście lat temu było dużo silniejsze???
Pamiętam Francję z Zidane, Holandie z Van Bastenem, Niemcy z Matheusem, Brazylie z Ronaldo i Rivaldo...
Można tak wymieniać długo :)




Admin:
Masz rację Matti,

Zaraz Agramy z Argentyną, więc pozwolę sobie wytypować wynik: 3-0 dla Argentyny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej