CHANNIDAE > Channa

Channa micropeltes-MICRO wezoglow

(1/7) > >>

Peterek:
Witam ;D
Jesli ktos sie Was zapyta czy moze zakupic sobie ten gatunek do akwarium domowego to prosze mu pokazac te fotki ;)

Photos from the net

Duchu:
Ogromna ryba.Przy holowaniu takiego giganta emocje tak wielkie jak to co siedzi na haczyku.

Raciczka:
Widziałam stadko w sumie maluchów ze trzy lata temu w jednym z warszawskich Kakadu. Były piękne bo jeszcze w szczeniackich barwach, ale już bez czerwieni i kosztowały grosze. Pamiętam, że sprawdzałam w necie co to bo nie zaufałam sprzedawcy, że mogą być do 450l :P

Peterek:

--- Cytat: Duchu w 15 Marca 2018, 16:23 ---Ogromna ryba.Przy holowaniu takiego giganta emocje tak wielkie jak to co siedzi na haczyku.

--- Koniec cytatu ---

 ;D ;D ;D



--- Cytat: Raciczka w 15 Marca 2018, 17:57 ---Widziałam stadko w sumie maluchów ze trzy lata temu w jednym z warszawskich Kakadu. Były piękne bo jeszcze w szczeniackich barwach, ale już bez czerwieni i kosztowały grosze. Pamiętam, że sprawdzałam w necie co to bo nie zaufałam sprzedawcy, że mogą być do 450l :P

--- Koniec cytatu ---

Najbardziej spotykane i najtansze wezoglowy w handlu.
Tak jak piszesz to one w sklepach sa polecane do sloikow >:(
Ryba ta po kilku miesiacach wyrasta z akwaria i co wtedy? :-\
Ten gatunek jeszcze szybciej chyba rosnie niz Twoje marudy ;)

Tomaso:
Swoją drogą jakiej wielkości akwarium byłoby potrzebne? Dla 1 sztuki oczywiście. Zakładam, że jest to gatunek aktywny więc tak 5 m długości i 2 szerokości??
jakieś 10 tys litrów  :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej