CHANNIDAE > Pierwszy wężogłów

Channa sp. Laos Fireback

(1/2) > >>

arek szyszko:
Channa sp. Laos Fireback- ma ktoś z Was ten gatunek. Nie mogę znaleźć na forum informacji o tej rybie.

Peterek:
Ktos tutaj na forum ma lub mial ten gatunek i do tego go rozmnozyl u siebie ale jakos sie jeszcze nim niepochwalil a szkoda.......

Z tego co pamietam to one pochodza z Tajlandii.
Zaliczaja sie do Channa limbata.
Dorastaja do jakis 25-30cm.

Zamierzasz je kupic moze?

arek szyszko:
Chwile pisalem z osoba z aquarak i zaproponowal mi te ryby do mojego zbiornika. (tak przy okazji Peterek wstawiales ogloszenia tego sklepu,masz z nimi cos wspolnego?) Jeszcze nie zaglebilem sie w wiekszosc opisanych u was na forum gatunkow i nie jestem zdecydowany. Wolalbym jednak mniejsze gatunki. No i tropikalne bo zona by mnie z domu wygonila jakbym wydal 1,5tys na chlodziarke do akwarium :-)

Peterek:
Znam ta osobe poprzez internet.
Koles ma wiedze i zna sie na wezoglowach.
Wiele z nich rozmnozyl.

A jakie akwa przeznaczyc chcesz dla wezoglowow?Jaki wymiar?
Channa sp fireback jesli sie niemyle to jest pomiedzy tropikiem a subtropikiem.



--- Cytat: arek szyszko w 30 Grudnia 2018, 15:16 --- No i tropikalne bo zona by mnie z domu wygonila jakbym wydal 1,5tys na chlodziarke do akwarium :-)

--- Koniec cytatu ---

 ;D ;D ;D

arek szyszko:
Zbiornik mam 200x50x50 czyli 500litrow. Ale chcialbym zrobic z niego paludarium czyli wysokosc zmniejszyla by sie do powiedzmy 35cm. I z tego powodu zdecyduje sie chyba jednak na Gachua. Nie rosnie duza i latwo dostepna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej