CHANNIDAE > Parachanna

Parachanna Obscura

<< < (2/165) > >>

Raciczka:
Śledzę wątek intensywnie bo obscury i pleuro są w strefie moich przyszłych zainteresowań ;)
Bardzo mi się u nich podoba ubarwienie.

Peterek:

--- Cytat: Raciczka w 17 Września 2017, 07:47 ---Śledzę wątek intensywnie bo obscury i pleuro są w strefie moich przyszłych zainteresowań ;)
Bardzo mi się u nich podoba ubarwienie.

--- Koniec cytatu ---

Parachanna obscura ma niesamowity kamuflaz 8) 8) 8)

Tomaso:
Ryba jest naprawdę magiczna. Jej dostojny sposób poruszania, odgłos nabierania powietrza. Miałem z nią chwile zwątpienia - okres, w którym rybka się ukrywała był ciężki. Brak aktywności pupilka sprawiał, że szukałem mu towarzystwa. Całe szczęście się nie udało. W tej chwili doceniam Obscurę jak koneser dobre wino, które też nie smakuje szerokiej grupie popijających  :).

Peterek:

--- Cytat: Tomaso w 18 Września 2017, 14:41 ---W tej chwili doceniam Obscurę jak koneser dobre wino, które też nie smakuje szerokiej grupie popijających  :).

--- Koniec cytatu ---

Swietnie to podsumowales 8)
Tez kiedys chcialbym sprobowac z tym gatunkiem.

Tomaso:
Ja jako opiekun dojrzałem do mojej Obscury. Już miałem chwile gdy chciałem ją wymienić na mniejszy gatunek by spokojnie pasował do akwarium. Dla tej rybki postanowiłem zmienić zbiornik na większy. Żona była przeciwna, ale Obscurka umie zjednywać sobie ludzi  ;). Gdy żona siedziała obok akwarium i rozmawiała przez telefon to rybka wisiała w toni patrząc w nią jak urzeczona. Zostało to odebrane jako przejaw sympatii ze strony węża. Ja sądzę, że za tym zachowaniem stoją świecące kolczyki  ;D.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej