CHANNIDAE > Rozmnażanie

Channa aurantimaculata

<< < (3/4) > >>

Matti:
Panowie w rozmnażaniu Aurantii doświadczenia nie mam to fakt. Ale zauważyłem 2 rzeczy. Czy te ryby nie są jeszcze za małe na tarło??? A może tylko mi się małe wydają. Dwa teraz przecież jest okres zimowania i chyba teraz do tarła nie powinno dochodzić??? Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli źle myślę.

Admin:
Jest wiele przypadków, że wężogłowy pomimo okresy zimowania podchodzą do tarła, zgadzam się z Matti, że okres zimowania to nie czas na tarło,

Byłem tak pochłonięty możliwością tarła auratii, że całkowicie pominąłem aspekt wielkości tych ryb,

Jakub - w jakim rozmiarze są teraz Twoje aurantii?

Peterek:
Matti,dobre spostrzezenia :)


--- Cytat: Matti w 29 Stycznia 2021, 17:29 ---Dwa teraz przecież jest okres zimowania i chyba teraz do tarła nie powinno dochodzić???

--- Koniec cytatu ---

Jesli mnie pamiec niemyli to chyba Kuba takze rozmnozyl Channa andrao w okresie zimowania ;)



--- Cytat: Admin w 30 Stycznia 2021, 15:04 ---Byłem tak pochłonięty możliwością tarła auratii, że całkowicie pominąłem aspekt wielkości tych ryb,

--- Koniec cytatu ---

Haha ja tak samo ;D
Wogole niepomyslalem o rozmiarze ryb.
Koncentrowalem sie na tym wypchanym pysku samca i na jego przepieknym ubarwieniu ::)

Kuba,w jakim one sa rozmiarze?

Kuba Lasota:

--- Cytat: Matti w 29 Stycznia 2021, 17:29 ---Panowie w rozmnażaniu Aurantii doświadczenia nie mam to fakt. Ale zauważyłem 2 rzeczy. Czy te ryby nie są jeszcze za małe na tarło??? A może tylko mi się małe wydają. Dwa teraz przecież jest okres zimowania i chyba teraz do tarła nie powinno dochodzić??? Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli źle myślę.

--- Koniec cytatu ---

Add1) +-27cm
Add2) okres zimowy trzwal 3 miesace

Peterek:

--- Cytat: Kuba Lasota w 07 Lutego 2021, 07:03 ---Add1) +-27cm

--- Koniec cytatu ---

Ja juz slyszalem ze nieraz ryby w bardzo mlodym wieku sie wycieraja(jak ludzie ;) ) wiec mnie to by niezdziwilo jakby mialy ikre ;D

Kuba,jak to teraz wyglada?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej