GALERIA - NASZE RYBY > Wężogłowy

Channa sp. Gold Dust

<< < (17/18) > >>

Mario:
Fotki, postaram się wrzucić w weekend jak odpalę kompa i pozmieniam ich wielkość.
Co do wielkości ryb te poza jedna sztuka zbytnio nie urosly. Pamiętacie jak martwiłem się o jedną z ryb bez swojej kryjówki która od wszystkich dostawała po d....? W nowych warunkach tak urosla, że teraz jest równa z alpha i teraz ona rzadzi😜

Mario:
Jak obiecałem,najpierw kilka fotek rybek.

Mario:
Wybaczcie za post pod postem,ale chciałem też pokazać akwarium a na raz można wrzucić tylko 4zdjęcia.

Peterek:

--- Cytat: Mario w 16 Listopada 2021, 19:22 --- Pamiętacie jak martwiłem się o jedną z ryb bez swojej kryjówki która od wszystkich dostawała po d....? W nowych warunkach tak urosla, że teraz jest równa z alpha i teraz ona rzadzi😜

--- Koniec cytatu ---

Powiem Ci ze czesto sie tak zdarza ze najmniejsza sztuka pozostaje najwieksza ;D



--- Cytat: Mario w 17 Listopada 2021, 19:04 ---Jak obiecałem,najpierw kilka fotek rybek.

--- Koniec cytatu ---

Alez pieknie wybarwione !  8)
Bardzo podobaja mi sie ich pletwy.
Widac ze o nie dbasz.



--- Cytat: Mario w 17 Listopada 2021, 19:08 ---Wybaczcie za post pod postem,ale chciałem też pokazać akwarium a na raz można wrzucić tylko 4zdjęcia.
--- Koniec cytatu ---

Nieprzepraszaj tylko wrzucaj wiecej fotek ;)
Bardzo ladny wystroj !
Gorski potok tak?
Rybki lubia ten mocny ruch wody?

Mario:
Dzięki. Dbam na ile pozwala moja wiedza, a cały czas się uczę. Chciałbym im stworzyć warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych, dlatego też między innymi przygotowyje się do pory deszczowej. Stąd te deszczownice widoczne na jednym ze zdjęć.
Tak, potok.
 Czy lubią ciężko powiedzieć, na pewno im nie przeszkadza. W każdym bądź razie świetnie go wykorzystują do zdobywania pokarmu. W rzeczywistości nie jest aż tak mocny bo falowniki są ustawione na powierzchnię wody i są umiejscowione w przeciwleglych końcach zbiornika a po środku jest ten wielki kamień który daje cień prądowy. No i z racji przygotowań do zimy jeden z falowników ustawiłem na 30%mocy, więc ogólnie teraz jest tam dość spokojna woda😜

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej