GALERIA - NASZE RYBY > Wężogłowy

Gachua bengal blue "MUTANT"

(1/5) > >>

Kuba Lasota:
w końcu przyszli do mnie dzisiaj🤩🤩🤩dziesięć małych rybek od Pascal Antler z Niemiec.
Długie rozmowy na WhatsApp i znalezienie odpowiedniego transportu do Czech w końcu się opłaciło💪💪💪💪💪

Bardzo się cieszę, że nabyłem te mutanty.
Pierwsze zdjęcie przedstawia dorosłą rybę

Grzecho:
WOW wygląda jak taki podrasowany fire and ice :o

Admin:
Cieszę się Jakub, że masz swoje upragnione mutanty,

Jak widzicie channa gachua blue bengal może mieć różne wariację barwne i nie jest to jakaś "blue lagoon - która wygląda ja andrao" tylko gachua blue bengal.

Nareszcie są u Ciebie, bo wiem ile zaangażowania w to włożyłeś i nerwów, aby je pozyskać.

Gratulację i cieszę się razem z Tobą :)

Rodzice naprawdę pięknie się prezentują i ciekawy jestem jak te młodziki będą wyglądać jak dorosną.

Peterek:
Gratulacje Kuba !!!  8)
Wreszcie je zdobyles !
Piekne i interesujace maluchy.

Pamietam jak ta odmiana "mutant" urodzila sie po raz pierwszy ze 2 lata temu.
Ciekawostka jest to ze ich rodzice wygladaly jak normalna,zwykla gachua bengal blue.
A ich maluchy wygladaly wlasnie tak jak ryby Kuby ;D

Szukalem na youtube filmiku z doroslymi sztukami ale znalazlem tylko troche wieksze od Twoich Kuba.Takze sa od Pascala.
Na filmiku widac jak one wygladaja i sie roznia od normalnych bengal blue.

//www.youtube.com/watch?v=kO0NSOdy3PQ

Kuba Lasota:
tak, było ciężko, ale zadziałało.
Ryby są w idealnym stanie. widać ze Pascal jest naprawdę ekspertem.
o filmie, który pokazałeś: naprawdę piękne ryby i akwarium jest idealne! Sam staram się prezentować ten styl. jak mówię cieszę się, że udało mi się zdobyć ryby (od pierwszego dnia otrzymują różne rodzaje paszy) nie mogę się doczekać jak będą rosły…..


p. s. w tej chwili zakochałem się w limbata gold i zaczynam intensywnie szukać... nie wiem o co chodzi ale moja choroba (chanamania) się pogarsza ;D  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej