CHANNIDAE > Channa

Channa pleuro - pytania

(1/4) > >>

kocur:
Jakie macie doświadczenia z płochliwością chann pleuro? Gdyż chcę wrzucić do zbiornika który jest na przestrzał i chodzi się przy nim czasem. Arowanie się w nim nie podobało ;)
Z moich doświadczeń z płochliwością innych channek to w zbiorniku na przestrzał to Auranti para miała wyjebane czy wręcz im się podobało. Maruliodes na maxa się płoszyła. Banda diplogramma była płochliwa normalnie w zbiorniku przy ścianie.

Druga sprawa - chciałem potwierdzić że te z niebieskim odcieniem Pleuro takie ładniejsze to rzeczywiście samce a nie jakaś inna odmiana.

Admin:
No ja z pleuro to Ci nie doradzę, ponieważ nigdy tego gatunku nie posiadałem,

Mam nadzieję, że ktoś kto miał pleuro w miarę szybko się wypowie.

Grzecho:
Każda ryba jest trochę inna ale uważam że nie będziesz miał problemu z tym że twoje pleuro będą się chować po kątach, moje są co prawda  w akwarium pod ścianą ale w ogóle nie boją się ludzi.Przez mój dom przewija się banda kolegów mojego syna każdy puka,stuka skacze przed akwa a na rybach to nie robi wrażenia.Troche inaczej wygląda sytuacja jak wkładam ręce do wody wtedy się bardzo płoszą i uderzają o wszystko. Najlepiej  wpuścić bandę młodych ryb w grupie  są śmielsze.

Grzecho:
Miałem też marulioides i ona nic się nie bała można ją było rękoma z akwa wyciągnąć.
Co do tego niebieskiego to chyba tak jest że samce bardziej niebieskie. Dałem raz fotkę moich dwóch największych ryb z których jedna ewidentnie jest niebieska a druga zielona na grupy Azjatów na fb i wszyscy jednogłośnie twierdzili że to samiec i samica

Grzecho:
Samica

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej