Autor Wątek: Cześć wszystkim :)  (Przeczytany 444 razy)

enigmabk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Cześć wszystkim :)
« dnia: 01 Kwietnia 2022, 21:28 »
Cześć, mam na imię Patryk, mam 27 lat i moim hobby jest akwarystyka (od grubo ponad 15 lat). Na początku były wiadomo - gupiki  ;D, potem baniak z dzikimi skalarami Rio nanay, następnie dyskowce. Na chwilę obecną niestety nie mam możliwości postawienia większego zbiornika jak 80x28x25 (jamnik), jednak znudziły mi się już trochę bardzo razbory borneanskie i krewety RC 😩 chciałbym albo odsprzedać ewentualnie gdyby nie było chętnych zostały by na pokarm dla chanek - i tu pada pytanie: jakie chanie mogę wpuścić do takiego akwa? Trochę się rozeznałem ale zbyt wiele nie wiem na ich temat, więc proszę o porady :)  myślałem nad gatunkami inle lake, belheri, andrao i gachua. Zależy mi żebym mógł ich wpuścić jak najwięcej (więcej niż 1 para) i żeby były chociaż średnio ubarwione :D w załącznikach foto mojego jamnika do którego chciałbym wpuścić chanki. Pozdrawiam

enigmabk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwietnia 2022, 08:19 »
Formu  martwe :) narka 👋

Admin

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1000
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwietnia 2022, 16:44 »
Cześć Patryk,

Mega fajnie , że jesteś wśród Nas i zainteresowały Cię wężogłowy.

W takim akwa to najlepiej by pasowały Inle, ale nie ma rynku obecnie tego gatunku , a szkoda ponieważ sam poszukuje tego wężogłowa już ponad 2 lata ( bezskutecznie ).

Ja bym na początek swojej przygody z channa zdecydował się na gachua blu bengal, które posiada Duchu lub inne mniejsze channa, o które musisz pytać Jakuba Lasotę, który posiada wiele gatunków i napewno coś będzie miał dla ciebie ( ponieważ wiele rozmnożył i posiada młode ).

Bardzo ładnie rozrósł Ci się ten mech na tylnej szybie :) Co to za gatunek mchu?

Igor

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwietnia 2022, 20:13 »
Siema Patryk,

Cytuj
Formu  martwe :) narka 👋
- oj, niecierpliwy chłopie jesteś :)

Ja bym zarybił małymi channa gachua blue bengal od naszego Ducha lub szukał Inle ( ale ciężko zdobyć ).

« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2022, 20:15 wysłana przez Igor »

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4676
  • Afryka Dzika
Odp: Cześć wszystkim :)
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lipca 2022, 21:39 »
Witaj enigmabk na naszym forum :)
I co wymysliles w zwiazku ze swoimi pierwszymi wezoglowami?