CHANNIDAE > Channa

Channa z innymi rybami

<< < (2/4) > >>

dawid:
Z zimowaniem mam plan taki , teraz w baniaku mam temp 25,5 c na okres zimowania zejde z temp do 18 bedzie to moje pierwsze zimowanie musze pogodzic sie z reszta ryb . Uaktualnie stan pulchr, z 4 zostały 2 ktore sie akceptuja plywaja razem moze to para. Sprobuje wieczorem foty zrobic.

dawid:
Oto one

Peterek:
A daj fotke calego akwa jak mozesz.

kocur:
Ja trzymam channa z channa ;)

4 melanoptery z 4 marulius

Było 8 marulius ale dwójka padł szybko po transporcie, były obite itd. Dwie słabsze zostały zabite przez współbraci przez 2 tygodnie moich wakacji i zeżarte do ostatniego okruszka. Jedna z Melanoptera trochę przegania drugi rodzaj ale tylko koło swojego miejsca w korzeniu szczególnie że marulię są mniejsze trochę. Wielkość 9-12 cm Nawazajem Melanoptery też się chyba troszkę szturchają co widać ale nie na moich oczach.

W stosunku do człowieka melanoptery bez strachu czy przy szybie czy podczas prac akwariowych. Maruliusy mocno płochliwe.

Będę raportował i dorzucę foty

dawid:
Kilka fot przy wieczornym świetle,  jutro zrobie za dnia. U mnie zmiana obsady oddalem niszczuki zostaje tylko arowana i zmieniam pulchry na black laos. To bedzie lepsza odmiana zeby nie skakac z temperatura przy arowanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej