GALERIA - NASZE RYBY > Wężogłowy

Moje Channa sp. Laos fireback

(1/16) > >>

lanner1:
Teraz już mogę napisać, że moje. Moczą się w akwarium jeszcze w woreczkach i oswajają z wodą. Dowiedziałem się, że Ph w ich rodzimym akwarium dość różne od mojego. Aklimatyzacja musi potrwać.

Admin:
Gratulację !!!

Cieszę się, razem z Tobą.
Z wielkim zainteresowaniem będę śledził losy Twoich podopiecznych.

lanner1:
Dziękuję, gratulacje należą się przede wszystkim Dzierzbie :). Chciałbym jej bardzo podziękować, bo dużo zrobiła, żeby maluchy do mnie trafiły. Dziękuję.

Maluchy po pierwszej nocy w nowym akwenie i nakarmione. Widziałem na tę chwilę 5 z 6-ciu. Zbiornik zarośnięty, poczekam na następne karmienie.

Tomaso:
Jakie to jeszcze małe i niewinne 😀

lanner1:
No właśnie, niewinne. Pływają z kardynałami i się ich nie czepiają. W grupie też duże zróżnicowanie wielkości (sam tak chciałem). Nie wiem, czy tempo wzrostu zależy w jakimś stopniu od płci, czy też to cecha osobnicza? Wolałem na wszelki wypadek zróżnicować wielkość, gdyby się okazał, że samice rosną wolniej. Jednak ten najmniejszy słabo zerował i może mały , bo niejadek. Jak nie będzie się pchał do gara, to rodzeństwo go zje. Prawo Buszu!
Niestety zdjęcia słabej jakości. Światło na zdjęciach wygląda na ostre, w "naturze" bardziej stonowane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej