Autor Wątek: Channa Pulchra - kupię  (Przeczytany 166 razy)

rakowski.tomek.tr@gmail.c

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Channa Pulchra - kupię
« dnia: 12 Lutego 2024, 00:45 »
Hej,
Szukam Channa Pulchra na terenie Śląska.
Najbliższe ogłoszenie OLX z Głogowa, ale to 300km ponad.
Może macie kogoś.
Dzięki i pozdrawiam.

lanner1

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 352
Odp: Channa Pulchra - kupię
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lutego 2024, 12:49 »
Kolego, chyba nie jesteś zaznajomiony ze sposobem ich sprzedaży. Ogłaszają się w wielu lokalizacjach, ale tych chann na pewno nie ma w Głogowie. Zapewne oni też ich nie mają tylko mogą Ci sprowadzić od hurtowników. To są zazwyczaj pośrednicy. Oczywiście bez kontaktu ze sprzedawcą nie będziesz wiedział. Jak usłyszysz tkst " dziś pieniądze- jutro wysyłka"- uciekaj. Kontaktuj się przez olx. Taka moja rada, zrobisz, jak zechcesz :)
« Ostatnia zmiana: 12 Lutego 2024, 12:57 wysłana przez lanner1 »

rakowski.tomek.tr@gmail.c

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Channa Pulchra - kupię
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lutego 2024, 17:56 »
Hej,
Dzięki za informacje, czytałem na forum różne info między innymi ku przestrodze zamawianie wysyłanie pieniędzy itp. I potem wysyłka. Zgadza się taki proceder jest mi znany. Z uwagi na to że jestem jak zwykły Kowalski i nie mam dostępu do hurtowni itp korzystam z pośredników.
Pośrednicy o których mówisz z uwagi na to że nie mają kosztów związanych z lokalem prądem itp dają cenę zaporową i przejmują klientów. Na ta chwilę jestem faktycznie w kontakcie z jednym z takich, ale on osobiście przywozi ryby do Katowic z zamówieniami :) pełny bagażnik dodatkowo auto elektryczne :) wiem bo już go sprawdzałem. Zamówienia do środy odbiór w soboty a w poniedziałek ma info od hurtownika. On mówi o tym wprost.

Chciałem odnowić kontakt z Basteq na tym forum. To też sprawdzona osoba.

Pozdrawiam