Autor Wątek: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza  (Przeczytany 6700 razy)

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Marca 2018, 22:17 »
Prezentujemy kolejnego sponsora naszego spływu. Jeżeli ktoś nie wie, to właśnie Krzysztof, właściciel sklepu Płaszczka, w zeszłym roku, jako pierwszy zaproponował konkurs na spływie i ufundowanie nagrody. W tym roku, Płaszczka też ufundowała nagrodę. Serdecznie dziękujemy.
https://www.facebook.com/plaszczkacom-637111896378106/

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Marca 2018, 21:29 »
Zaczynamy zapisy na spływ. Zaliczka 50 zł płatna do końca maja. Zaliczka w całości przeznaczona będzie na opłacenie kajaków. Na pw podam nr konta do wpłaty. Zaliczkę można podzielić na raty. Wystarczy, że do 31.05.2018 r. będzie wpłacona jej całość. Jeżeli ktoś nie będzie mógł być na całym spływie, to pisze o tym, do mnie, na pw. Nawet, jak ktoś, nie będzie na całym spływie, to i tak wpłaca zaliczkę w wysokości 50 zł.

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Maja 2018, 21:32 »
Przypominam, że do końca maja należy wpłacić zaliczkę. Na podstawie wpłaconych zaliczek, w sobotę, 02.06.2018 r. rezerwuję kajaki. Nie wiem czy będzie można zarezerwować je w późniejszym terminie. W sprawie wpłaty zaliczki proszę o kontakt na pw lub pod numerem telefonu 606733664.

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Maja 2018, 11:54 »
Czy duzo osob Seban juz sie uzbieralo?
Pytam z czystej ciekawosci :)

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Maja 2018, 18:29 »
Razem ze mną zaliczkę wpłaciło 14 osób. Poza tym, 17 osób deklaruje na 100% wpłacić zaliczkę. Jest jeszcze grupa około 25 osób, która dużo wcześniej deklarował chęć udziału w spływie, ale w tym miesiącu się jeszcze nie odezwała.
Są też osoby, które były w zeszłym roku na spływie i w tym roku też chętnie by popłynęły. Jednak odstrasza je spanie pod namiotem i mycie się w rzece. Takie argumenty do mnie nie przemawiają. Ale może ja jestem z innej bajki. Tej sprzed 1989 r.

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Maja 2018, 15:34 »
spanie pod namiotem i mycie się w rzece.

Przeciez to pewnie jedna z lepszych atrakcji 8)
Super sprawa,sama natura !!!
Czyli jestesmy z tej samej bajki ;D

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Maja 2018, 13:12 »
Miło nam zaprezentować kolejnego patrona medialnego. Z każdej naszej imprezy oraz innych wydarzeń akwarystycznych, PAWEŁAQUARIUM robi świetnie skróty w postaci filmików.
https://www.youtube.com/user/pawel00600

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Maja 2018, 10:46 »
Nie ma już miejsc w domkach na pierwszym noclegu.

EDIT
Nie ma już miejsc w domkach na żadnym noclegu. Pola namiotowe są duże. Jeżeli ktoś chce pod namiot, to jeszcze jest czas, aby się zapisać. Dziś przekroczyliśmy 40 osób.
« Ostatnia zmiana: 22 Maja 2018, 22:01 wysłana przez seban »

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Maja 2018, 22:24 »
Jest już nas ponad 40 osób. To już ostatnie dni aby się zapisać. Zapisy tylko do końca maja. Uwierz w siebie, Ty też możesz popłynąć.

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Maja 2018, 23:36 »
Super ten trailer !!! 8)
Zycze Wam wszystkim dobrej zabawy na tym splywie.

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Maja 2018, 17:20 »
Super ten trailer !!! 8)
Zycze Wam wszystkim dobrej zabawy na tym splywie.
Mnie też filmik się podoba. Ja się na tym nie znam. Paweł zrobił kawał świetnej roboty.
Na pewno będziemy dobrze się bawić, żałuj, że Cię nie będzie. Może w przyszłym roku się wybierzesz. Ja już wiem jaką rzeką popłyniemy w 2019 r.  ;D

Do dzisiaj, 46 osób zadeklarowało chęć udziału w spływie. Ponieważ bierzemy ponad 15 kajaków to cena za kajak, która będzie nas obowiązywała, spada i obecnie wynosi 40 zł za dobę. W sobotę, 02.06.2018 r. muszę wpłacić zaliczkę. Do tego czasu czekam na wpłaty.

Admin

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1001
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Maja 2018, 21:13 »
Po obejrzeniu tego filmiku nabrałem wielkiej ochoty na ten spływ,
Jednak ze względu, że mieszakm daleko oraz obowiązki żałuje, że nie mogę uczestniczyć w tym spływie,
Wszystkim, którzy się zdecydowali życzę udanego wypoczynku w tak akwarystycznym towarzystwie.
Wszystkiego dobrego.

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Maja 2018, 21:36 »
Ja już wiem jaką rzeką popłyniemy w 2019 r.  ;D

Zrodla Amazonki w peruwianskich Andach??? ;D ;)

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Maja 2018, 22:30 »
Po obejrzeniu tego filmiku nabrałem wielkiej ochoty na ten spływ,
Jednak ze względu, że mieszakm daleko oraz obowiązki żałuje, że nie mogę uczestniczyć w tym spływie,
Admin, tylko te obowiązki mogą Cię ewentualnie usprawiedliwić. Odległość nie jest w cale taka duża. Zdradzę Ci rąbek tajemnicy. W przyszłym roku będziesz miał bliżej na spływ.

Zrodla Amazonki w peruwianskich Andach??? ;D ;)
Jak znajdziemy sponsora, to w 2020 r. lecimy nad Amazonkę.

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: II Akwarystyczny Spływ Kajakowy - Czarna Hańcza
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Czerwca 2018, 11:25 »
Małe podsumowanie.
Zamówiłem 25 kajaków. Dla 16 osób, na trzy pierwsze noclegi zamówiłem domki. 10 osób z tych 16 zostaje na czwarty nocleg (tylko namiot). Witek (pan od kajaków) do końca czerwca trzyma jeszcze 10 kajaków dla spóźnialskich. Spóźnialscy nie mają możliwości noclegu w domkach. Osoby, które chciałyby przyjechać na jeden dzień, to proponuję w sobotę rano, przepłynąć ostatni odcinek i zostać na ostatnim noclegu lub wieczorem można zwinąć się domu. Przypominam, że w niedzielę przed południem będzie wyścig kajaków. Czekam na zgłoszenia. Jeżeli ktoś chce nas odwiedzić w trakcie spływu to proszę o informację.