Autor Wątek: Pisanie artykułów - dla każdego.  (Przeczytany 607 razy)

Igor

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 117
Pisanie artykułów - dla każdego.
« dnia: 05 Sierpnia 2018, 22:56 »
Cześć wszystkim,

Po przeczytaniu nowego artykułu o Channa andrao, wpadłem na pomysł. Czy my użytkownicy forum również możemy stworzyć artykuł, aby uzkazał się na stronie Channa Club? (o wężogłowie, karmówce, naturalnym środowisku itp.)
Zadaje takie pytanie ponieważ pomyślałem, że każdy z nas mógłby stać się tak naprawdę częścią tej skarbnicy wiedzy, mógłby stać sie zródłem informacji poprzez napisanie artykułu o wężogłowie, a tym bardziej o wężogłowie którego hoduje. W końcu kto poza nami hodowcami ma więcej wiedzy praktycznej? My poprzez doświadczenie stajemy się ekspertami w dziedzinie swoich chann.
Poza informacjami, które można zebrać z internetu z różnych zródeł posiadacz channy mógłby powiększyć treść o własne doświadczenie i obserwacje posiadanego gatunku.

Ja jestem bardzo wdzięczny założycielom, ze stworzyli takie miejsce dla Nas i chciałbym dać również coś od siebie - wzbogacić to miejsce na swój sposób.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpnia 2018, 23:19 wysłana przez Igor »

Tomaso

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1853
Odp: Pisanie artykułów - dla każdego.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpnia 2018, 09:50 »
Myślę, że w przyszłości będzie można wykonać jakąś pracę wspólną. Zebrać info gromadzone przez ileś tam lat i stworzyć taką pigułkę wiedzy.
200 litrów

Igor

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: Pisanie artykułów - dla każdego.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sierpnia 2018, 14:46 »
Raczej chodziło mi : czy użytkownnik ( ty, ja lub inny ) - indywidualnie.

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: Pisanie artykułów - dla każdego.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Sierpnia 2018, 21:06 »
Siema Igor :)
Po pierwsze to dziekuje bardzo za docenienie naszej pracy 8)
Po drugie to nietylko Administarcja ale Ty czy kazdy inny nasz uzytkownik w jakis sposob jest czescia tej skarbnicy wiedzy o wezoglowach.
To dzieki Wam i Waszej pracy ta skarbnica sie powieksza z dnia na dzien.
To dzieki Wam istniejemy !
Po trzecie jestem za duze TAK zeby takze ktos z naszych forumowiczow napisal od siebie jakis artykul(z checia pomoge zdobyc zdjecia oraz pozwolenia autorow na ich uzycie jesli beda potrzebne do artykulu).
Po czwarte to fajnie ze do Nas wrociles ;)

Myślę, że w przyszłości będzie można wykonać jakąś pracę wspólną. Zebrać info gromadzone przez ileś tam lat i stworzyć taką pigułkę wiedzy.

Tomaso,mysle iz taka wspolna prace robimy caly czas na naszym forum 8)
Nasze forum to jest prawdziwa skarbnica wiedzy !
I codziennie ja powiekszamy.
Mysle iz powinnismy sobie bic brawo i byc dumni z tego co robimy 8)


Igor

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: Pisanie artykułów - dla każdego.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Sierpnia 2018, 22:48 »
Tak więc, ja chciałbym napisać artykuł o laosach,
Peterek w odpowiednim czasie poproszę cię o pomoc w zdobyciu zdjęć,

Chętnie natomiast poczytam o  aurantimaculata jakiś większy materiał ponieważ chciałbym zakupić dla mojej dziewczyny ( czytaj dla siebie  :) ) większe akwarium pod te channy.
Może ktoś skusiłby się na taki artykuł?
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2018, 22:50 wysłana przez Igor »

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4701
  • Afryka Dzika
Odp: Pisanie artykułów - dla każdego.
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Sierpnia 2018, 00:38 »
Tak więc, ja chciałbym napisać artykuł o laosach,

Czekam z niecierpliwoscia ;D


Chętnie natomiast poczytam o  aurantimaculata jakiś większy materiał ponieważ chciałbym zakupić dla mojej dziewczyny ( czytaj dla siebie  :) ) większe akwarium pod te channy.
Może ktoś skusiłby się na taki artykuł?

Mysle iz musisz pogadac z Adminem ;)
On kiedys strzelil super artykul o tym wlasnie gatunku na starym forum o wezoglowach ale forum zniknelo wraz z atykulem.....

Admin

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1001
Odp: Pisanie artykułów - dla każdego.
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sierpnia 2018, 11:58 »
Witajcie,
Igor - bardzo ciekawy temat rozpocząłeś,
Oczywiście, że każdy z Was może napisać artykuł na wybrany przez siebie temat związany z akwarystyką,
Z przyjemnością dodamy go na strone.

Artykuł o channa aurantimaculata na starym forum był szczególnym materiałem, który powstał z wielkiej pasji oraz pragnienia posiadania tych wężogłowów,
Ponieważ nie posiadam już tego materiału, bardzo chętnie zamieszcze materiał o tym pieknym wężogłowie, jeżeli ktoś się zdecyduje na jego stworzenie.

Moim zdaniem powinniśmy stworzyć plan chętnych do napisania artykułu,

Artykuły:
  • Igor o Channa laos fireback

Czekamy na chętnych do napisania artykułu...