CHANNIDAE > Menu

Gupiki i inne rybki

(1/3) > >>

cthulhu:
Wpadłem na pomysł by żywić swoje Inle narybkiem gupika. Utwierdźcie mnie proszę w przekonaniu, że to niegłupi pomysł bo gdzieś kiedyś na necie trafiłem na info, że karmienie rybkami z zoologa jest ryzykowne. Oczywiście gupiki bym sobie rozmnażał w osobnym akwarium by nie wydawać kasy co tydzień.

Peterek:
Wszystko fajnie ale zastanawiales sie ile gupikow sie rodzi,jak szybko rosna i na ile sie przysluza Channom?
W skrocie mi chodzi o to czy jest sens ;)

seban:
Ja miałem gupiki na karmę w dwóch szkłach 42l każde. Co miesiąc, miałem z tego około 20-40 gupików. Taki pokarm był tylko dodatkiem dla małej motoro i małej arowany. Dla jednej auranti, od biedy wystarczało.

cthulhu:
 Peterek z tego co kojarzę to ich populacja wzrasta dosyć szybko. Nie pamiętam jak szybko rosną, ale nawet dla doroslych Channek  takie urozmaicenie diety było by korzystne. W sumie to nie rozumiem pytania o sens tego pomysłu. Masz na myśli to, że nie miałbym co z gupikami robić bo tak się będą mnożyć czy raczej to, że szybko by zostały pożarte?

Peterek:

--- Cytat: cthulhu w 25 Września 2018, 22:57 --- W sumie to nie rozumiem pytania o sens tego pomysłu. Masz na myśli to, że nie miałbym co z gupikami robić bo tak się będą mnożyć czy raczej to, że szybko by zostały pożarte?

--- Koniec cytatu ---

Zdecydowanie to drugie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej