Autor Wątek: Cześć!!! :)  (Przeczytany 3 razy)

Marssin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Cześć!!! :)
« dnia: Dzisiaj o 15:46 »
Cześć wszystkim forumowiczom! Składam na wasze ręce serdeczności i pozdrowienia :)

Do tej pory byłem wyłącznie czytelnikiem forum, ale w świetle wielkich planów zdecydowałem się wyjść z cienia.

Moim pierwszym (i jak dotychczas ostatnim) wężogłowem był Channa Micropeltes, który mniej więcej dwadzieścia lat temu trafił w moje ręce przez czysty przypadek (w pierwszej chwili nie miałem pojęcia z jaką rybą mam do czynienia). Wtedy też przekonałem się, jak fenomenalną relację można nawiązać z wężogłowem, który jadł tylko z mojej ręki :) Pod pewnymi względami był jak pies.

Potem nastąpiła długa przerwa w mojej akwarystyce, do której wróciłem 5 lat temu. Przez ten ostatni czas posiadałem raczej mniejsze zbiorniki, ale zawsze z tyłu głowy siedziała Channa.

Teraz przy okazji małego remontu mam zamiar postawić szkło 150x50x40, dzięki któremu (WRESZCIE!!!) będę mógł sobie pozwolić na wężogłowy :) Dlatego też pozwolę sobie częściej zaglądać na forum a tym samym skorzystać z Waszego cennego doświadczenia i szerokiej wiedzy.