CHANNIDAE > Club zdrowienia

Polypterus Senegalus

(1/3) > >>

Tomaso:
Niestety jeden z moich Senegali ma na ciele wybroczyny. Zaczął też pływać jakby duł mu opadał. Kiedyś tak już pływał mój Endi. Sądzę, że niedługo zejdzie. Wybroczyny raczej nie są od uderzeń. Są równomierne na całym niemal ciele zwłaszcza na brzuchu je widać. Spróbuję nagrać film z pływania. Wygląda to tak jakby prosto trzymał tylko ciało do płetw piersiowych. Reszta ciągnie go w dół.

Admin:
Ooo, ciekawe, a zarazem smutne...
Nigdy czegoś podobnego nie widziałem - szczególnie te wybroczyny na ciele stają się zastanawiające?
Zamieść proszę zdjęcie tych znamion chorobowych oraz filmik z pływania.

Peterek:

--- Cytat: Tomaso w 01 Października 2019, 08:58 ---Niestety jeden z moich Senegali ma na ciele wybroczyny. Zaczął też pływać jakby duł mu opadał. Kiedyś tak już pływał mój Endi. Sądzę, że niedługo zejdzie. Wybroczyny raczej nie są od uderzeń. Są równomierne na całym niemal ciele zwłaszcza na brzuchu je widać. Spróbuję nagrać film z pływania. Wygląda to tak jakby prosto trzymał tylko ciało do płetw piersiowych. Reszta ciągnie go w dół.

--- Koniec cytatu ---

 :( :( :(

Tomaso:
Tutaj dwa Senegale obok siebie. Myślę, że będzie widać różnicę w kolorze. A dalej Senegal koło Delheza

Peterek:
Najlepiej Tomaso jakbys nagral filmik zeby pokazac jak on plywa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej