CHANNIDAE > Club zdrowienia

Jak pomóc samicy z naprawdę paskudnymi otarciami?

<< < (2/2)

Zimna Zośka:
Cześć.
Czy samica karmiła młode ikrą od początku? U mnie takie zachowania samca wobec samicy zaobserwowałem dwa razy. W jednym przypadku, to właśnie samiec próbował zmusić samice do karmienia. Wyglądało to jak u ciebie. Po kilku dniach szarpaniny oby dwóch rodziców, wszystko wróciło do normy. Wyglądało to tak jakby samiec chciał jej pokazać kto ma jaką role.
Drugi to gdy wytarły się w za małym akwarium, ale to nie tyczy się twojego przypadku.

Peterek:
Czy parka jest dalej w sobie "zakochana" ?

Dzierzba:

--- Cytat: Peterek w 20 Czerwca 2023, 22:22 ---Czy parka jest dalej w sobie "zakochana" ?

--- Koniec cytatu ---
Miłość kwitnie! Po tym, jak wyłączyli w piątek prąd i poziom wody opadł w kominie do paru centymetrów, one postanowiły tam wskoczyć we dwójkę. Ciężko się wyciąga stamtąd cokolwiek przy takim niskim stanie wody, więc posiedziały tam dopóki nie naprawili awarii. Od tamtej pory nawet się nie zapuszczają w te rejony akwarium :D Samica się wygoiła, brak nowych otarć.

--- Cytat: Zimna Zośka w 13 Czerwca 2023, 10:08 ---Czy samica karmiła młode ikrą od początku? 

--- Koniec cytatu ---
Owszem, karmiła od samego początku. To trochę wyglądało tak (teraz to piszę z perspektywy czasu, wtedy byłam przerażona, że ją stracimy), jakby ona uciekała do komina, bo ma dosyć. Co ją wyciągnęliśmy, to wskakiwała z powrotem.

Peterek:

--- Cytat: Dzierzba w 26 Czerwca 2023, 19:31 ---Miłość kwitnie! Po tym, jak wyłączyli w piątek prąd i poziom wody opadł w kominie do paru centymetrów, one postanowiły tam wskoczyć we dwójkę. Ciężko się wyciąga stamtąd cokolwiek przy takim niskim stanie wody, więc posiedziały tam dopóki nie naprawili awarii. Od tamtej pory nawet się nie zapuszczają w te rejony akwarium :D Samica się wygoiła, brak nowych otarć.

--- Koniec cytatu ---

Super nowinki !  8)
Oby tak dalej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej