Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Wężogłowy / Odp: Moja Tajwanka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lanner1 dnia 14 Kwietnia 2024, 23:24 »
Na tą chwilę dwie ryby pływają, żerują zgodnie. Pojawiła się też na moment przy karmieniu trzecia, ale Chinek ją pogonił.
42
Wężogłowy / Odp: Channy azjatica
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lanner1 dnia 14 Kwietnia 2024, 23:14 »
Po długim czasie zauważyłem trzecią rybę- to głodna Chinka goniona przez "parę". Ta głodna sztuka to też ma cechy innej odmiany. Pojawia się tam jakby ślad rozmytej czerwieni/różu?
43
Wężogłowy / Odp: Channa ornatipinnis
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lanner1 dnia 14 Kwietnia 2024, 21:40 »
Dzięki za odpowiedź. Czasami taki etap jest kiedy mały jest za mały a duży zbyt duży ;). pamiętam, że kiedyś na śmietanie hodowałem wazonkowce?? Nie jestem pewien, dawno było, ale był to dobry pokarm pośredni dla narybku bojowników.
44
Wężogłowy / Odp: Moja Tajwanka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez head66y6 dnia 14 Kwietnia 2024, 19:44 »
Tak.
Jeśli te dwie ryby nadal pływają razem, nie walcząc ani nie atakując się, powinna to być przyszła para, która może się udać.
Nadal będziesz miał w Polsce rynek na nową formę C. asiatica "pół na pół"     ;D 
45
Wężogłowy / Odp: Channa asiatica z Tajwanu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez head66y6 dnia 14 Kwietnia 2024, 19:36 »
Naprawdę niesamowicie piękna ryba!
Jeśli mimo kilku tarlaków i utraty młodych nadal są wobec siebie w porządku, to świetnie. Czy masz w akwarium grzałkę? W jakiej temperaturze wody odbywają tarło i wykluwają się młode?
46
Wężogłowy / Odp: Channa ornatipinnis
« Ostatnia wiadomość wysłana przez head66y6 dnia 14 Kwietnia 2024, 19:31 »
Cyclops wydaje się już mały. Karmię teraz mrożoną Artemia salina - małe kawałki kilka dni po wykluciu. Nie są to jeszcze dorosłe Artemia. Podaję też drobny granulat Hikari i pokarmy płatkowane rozdrobnione między palcami. Próbowałem również białego komara "Koretra", ale nadal są duże. Dzieciaki nie były jednak przestraszone i próbowały wepchnąć Koretrę do środka lub przynajmniej ją rozerwać  ;D
Ale wkrótce nadejdzie czas, kiedy będzie to dla nich idealny pokarm.

47
Wężogłowy / Odp: Channa asiatica z Tajwanu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lanner1 dnia 14 Kwietnia 2024, 00:08 »
Piękne :)
48
Wężogłowy / Odp: Moja Tajwanka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzecho dnia 13 Kwietnia 2024, 14:46 »
Dobrze to wygląda myślę że coś z tego będzie 👍
49
Wężogłowy / Odp: Channa asiatica z Tajwanu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzecho dnia 13 Kwietnia 2024, 13:31 »
Młodych  trochę zostało więc może coś biedzie... Co do rodziców to dalej pełna harmonia no i coraz piękniejsi 😍 widać też między nimi różnice w kolorach samica idzie w złoto samiec w niebieski.
50
Wężogłowy / Odp: Channa ornatipinnis
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzecho dnia 13 Kwietnia 2024, 13:16 »
Gratulację. Fajne ubarwienie maluchów. Podpinam się pod pytanie Lannera czym teraz karmisz? Dalej cyklop?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10