CHANNIDAE > Rozmnażanie

Odp: Channa Gachua Inle Lake - pierwsze mlode

(1/14) > >>

cthulhu:
Watek podzielony i przeniesiony z tematu "Channa Gachua Inle Lake - pierwsza przygoda z wężogłowami" 8)
https://forum.channa.club/index.php?topic=128.0


Ryby są dalej u mnie. Doszły już do siebie. Można powiedzieć, że czekają na nowego właściciela, ale chyba ciężko go będzie znaleźć bo..... Panie i Panowie - ogłaszam radosną nowinę - AD 16.05.2018 zauważyłem pierwszy raz młode wężogłowy   :D :D :D.(właśnie w tej jamie  ;))

Jakiś filmik postaram się wrzucić bo na fotce nie będzie ich widać - mają ok. 7-8mm

cthulhu:
Na szybko taki filimik. Młodych pewnie bym nie zauważył gdybym akurat nie karmił. Z początku myślałem, że jakieś krewetki mi się uchowały. ;) Teraz ich nie widać. Ogólnie było poruszenie kiedy obie ryby zaczęły się rzucać na dżdżownice. W tej jamie przeważnie samiec siedzi, a samica w pobliżu. Jutro muszę uderzyć do zoologa po jakiś pokarm dla młodych bo mnie mega zaskoczyły. Co polecacie ? Artemia mrożona będzie ok ?
//www.youtube.com/watch?v=zO6Ac_y858w

Tomaso:
Gratuluję!

Peterek:
NO NARESZCIE !!!!
GRATULACJE !!!! 8) 8) 8)
Czyli ta odmiana gachua niewyginie w PL ;D
Widze a raczej slysze ze nietylko Ty jestes zadowolony z tego powodu ale rodzinka takze ;)

Co do karmienia to wlasnie niewiem kiedy samica je zaczyna karmic niezaplodniona ikra.
Musze sie zapytac Radka jak to wygladalo i czym karmil swoje mlode.

Tak sie zastanawiam czy teraz nietrzeba zaczac nowego tematu w dziale "ROZMNAZANIE" gdzie bedziesz pierwszym forumowiczem z tym wyczynem ;D

Oto karmienie niezaplodniona ikra 8)

//www.youtube.com/watch?v=Lb430gNjnZo

cthulhu:
Dzięki panowie  :)

Fimik był na spontanie i faktycznie wszyscy byli podekscytowani. Kolejne filmy będą już z podkładem muzycznym ;)
Mam nadzieję, że z czasem uda mi się nagrać podobny film do tego co zapodałeś Peterek. Jakbyś mógł to podpytaj kiedy zachodzi konieczność karmienia z zewnątrz i czym najlepiej.

Jeszcze jeden taki film znalazłem na YT odnośnie Inle Lake

//www.youtube.com/watch?v=_EMtLLoWuqU

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej