GALERIA - NASZE RYBY > Inne ryby

Buszowiec Ostropyski - Ctenopoma Acutirostre

<< < (2/41) > >>

Tomaso:
Rybki te są naprawdę bardzo ciekawe. Jednak ze względu na to, że mam za mała akwarium na tyle osobników jestem gotów odsprzedać Buszowce. Na chwilę obecną w mojej kałuży mieszka 12 ryb w tym duża Obscura.
Buszowce polecam do Polypterusów mniejszych gatunków i mniejszych wężogłowów tropikalnych.

Peterek:
Idealna ryba towarzyszaca do innych ryb.
Spokojny i ciekawy drapieznik.
Latwy w wykarmieniu i utrzymaniu.

Tomaso,ja tez czasami tesknie za tylko 2-3 rybkami wiekszymi w akwarium ;)

Tomaso:
Buszowce bardzo ładnie się komponują w akwarium ze smokami i Channą. Robią się coraz zuchwalsze. Widać delikatny wzrost. Jedna sztuka niestety prawie nie urosła.
Trzymam za nie kciuki. Czy ktoś wie do jakiej wielkości dorastają w akwariach?

Peterek:
Te ryby rosna wolno i podobno dlugo zyja.
Ich rozmiar tez pewnie zalezy od wielu czynnikow.
Ja kiedys widzialem busze w Londynskim Zoo i mi kopara opadla tak byly wielkie :o
Ale tam mialy spore akwarium moze z 2000l.

//www.youtube.com/watch?v=ViTEkW3KaBo

Windus:

--- Cytat: Tomaso w 23 Czerwca 2018, 13:49 ---Jednak ze względu na to, że mam za mała akwarium na tyle osobników jestem gotów odsprzedać Buszowce. Na chwilę obecną w mojej kałuży mieszka 12 ryb w tym duża Obscura.
--- Koniec cytatu ---
A już myślałem, że uda mi się oddać Ci moje 3 sztuki... Dostałem je od zaprzyjaźnionego Pana bo u niego nie miały dobrych warunków. Niestety moje akwarium jest za małe (170 l) i chyba muszę znaleźć im nowy dom chociaż żonie bardzo się podobają.
Mogę spytać czym karmicie swoje osobniki? Moje najchętniej jedzą dendrobeny i żywego wodzienia. Dajecie jakieś mięso np. kawałki ryb?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej