GALERIA - NASZE RYBY > Inne ryby

Polypterus delhezi

(1/59) > >>

Peterek:
Witam ;D
Niedawno dokupilem sobie takiego smoczka a raczej smoczyce do mojej Afryki 8)
Rybka ma 12cm,jest bardzo aktywna i wszystko co wrzuce do akwa zostaje przez nia zezarte.
Zero problemow z karmieniem.
Wszystkie inne ryby w akwarium ja olewaja oprocz wiekszej smoczycy Polypterus palmas buettikoferi ktora jej lubi troche podokuczac ale oprocz lekkich ubytkow w ogonie nic jej nierobi.
Parachanny ktore by ja mogly wciagnac jak makaronik zupelnie niezwracaja na nia uwagi.
Swietny dinozaurek 8)

Radecki:
Mama takiego dinozaura już z 8 lat i nie ma innej ryby która by tak długo ze mną była :)
Bywało różnie, bo czasami pozwalał sądzić, że jest spokojnym pacyfistą aż nie oderwał skalarowi pyska :| Ale jest, patroluje akwarium i cieszy jak widok starego przyjaciela :)

Majka:
Nigdy takich ryb nie widziałam...bardzo ładnie się prezentują, majestatyczne diznozaury,
Podobne są do chann :)

Radecki:

--- Cytat: Majka w 13 Września 2017, 18:02 ---Nigdy takich ryb nie widziałam...bardzo ładnie się prezentują, majestatyczne diznozaury,
Podobne są do chann :)

--- Koniec cytatu ---

ale z zachowaniu to już zupełnie nie ;) takie na prawdę dinozaury :P

Peterek:

--- Cytat: Radecki w 13 Września 2017, 13:44 ---Mama takiego dinozaura już z 8 lat i nie ma innej ryby która by tak długo ze mną była :)
Bywało różnie, bo czasami pozwalał sądzić, że jest spokojnym pacyfistą aż nie oderwał skalarowi pyska :| Ale jest, patroluje akwarium i cieszy jak widok starego przyjaciela :)

--- Koniec cytatu ---

Opisz mi jego zachowanie prosze :)
Czy jest aktywny czy skryty?
8 lat to jeszcze mlodzieniec,jak duzy juz jest?
Mojego znajomego samiczki maja po 40cm i wygladaja jak serdelki ;)


--- Cytat: Majka w 13 Września 2017, 18:02 ---Nigdy takich ryb nie widziałam...bardzo ładnie się prezentują, majestatyczne diznozaury,
Podobne są do chann :)

--- Koniec cytatu ---

One przezyly nawet dinozaury.
To jedne z najstarszych ryb zyjacych na ziemi.
One nieprzeszly do konca ewolucji.
To jest taki plaz-ryba.
Bardzo interesujace rybska 8)
Obejrzyj sobie ten krotki filmik.

//www.youtube.com/watch?v=mKxRe0hAQmg

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej