CHANNIDAE > Powitanie

Witam

(1/2) > >>

Basteq:
Witam jestem tu teoretycznie nowy
Dziś się zarejestrowałem ale korzystam z forum od 3 lat
Trochę już tu poczytałem sporo wiedzy przyswoiłem takie tam
Mam 37 lat mieszkam w Holandii od 11 lat i tu zajmuje się akwarystyką Tylko channa

Admin:
Witaj Basteq,

Fajnie, że do Nas dołączyłeś,

Stworzyliśmy to forum z pasjonatami chann, aby mieć miejsce do spotkań, rozmów o naszych rybach.
Ja jestem Adminem i moimi ulubionymi channami są wszystkie wężogłowy :)

Razem na forum wszyscy mamy kilkadziesiąt lat doświadczenia w hodowli chann, więc nie krępuj się pytać.

Fajnie bedzie Cię poznać, więc napisz proszę coś więcej o sobie oraz o wężogłowach, które hodujesz.

Basteq:
Akwarystyką interesuje się od zawsze a channami   od około 3 lat
Mieszkam w Holandii w Tilburgu
Podobają mi się wszystkie channa ale moje ulubione to aurantimaculata Na ten moment  są w głównym akwarium
Baniak to 200x50x50
Obsada to para dzikich channa aurantimaculata +40cm i kilka zbrojników
Channy zostały wybrane z grupy 10 sztuk dzikich
W akwarium najbardziej się dogadywały ze sobą i trafiły do mnie w marcu tego roku
W kolejnym zbiorniku 11 dorosłych channa Stewartii 20-30cm 7 dzikich i 4 F1 Zbiornik to 150x50x50
Na ten moment dobrała się para i postaram się resztę odseparować do przygotowanego już  zbiornika 160x60x60

Basteq:
A tak to trochę tu handluje channami więc poza tymi co sam hoduje zawsze coś jeszcze mam
18 dzikich bleheri okolo7-8cm ale dziś po nie przyjeżdża ich nowy właściciel
Channa gachua blue bengal F1 około 40 sztuk
Channa gachua f1 36 sztuk od 5 do 10cm (od innej pary)
Channa pulchra F1 od 2 różnych par 23 sztuki 2-3cm
Channa laos fireback F1 40 sztuk przyjechały w poprzedni weekend z Polski też 2-3cm
Z każdego radzaju 5 sztuk zostaje dla mnie by dopasowac pary
Prócz tych co wymieniłem miałem okazję trzymać u siebie (dłużej lub krócej) andrao, maurolidis yellow, melanoptera, pleurophthalma, asiatica

Admin:
Naprawdę świetnie to wygląda :)

Mam nadzieje, że zaprezentujesz i opiszesz swoje pociechy jeszcze bardziej,

Staramy się pisać o channach i naszych akwariach w odpowiednich działach, abyśmy mogli później do tego wracać,

Kategorie znajdziesz na stronie głównej forum,

A powiedz proszę skąd z Polski nabyłeś Laosy? Pytam ponieważ nasz kolega Viper w Dziale Zbytu napisał, ze poszukuje młodych/małych laosów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej