GALERIA - NASZE RYBY > Inne ryby

Hoplias Curupira

<< < (2/5) > >>

Grzecho:
Jeszcze sie upewnie na grupie z wilkami ale dla mnie to 100% curu... weź nie strasz :P

Grzecho:
Skalary raczej późniejszy obiadek... dodałem na życzenie małzonki ale jednego juz ubiła

Peterek:

--- Cytat: Grzecho w 02 Kwietnia 2021, 13:15 ---Jeszcze sie upewnie na grupie z wilkami ale dla mnie to 100% curu... weź nie strasz :P

--- Koniec cytatu ---

Hehe niestrasze i sie nieznam na Hopliasach jak napisalem wczesniej ;D
Niewiem jak je rozroznic od siebie i do tego w tak mlodym wieku.
Na Twojej fotce teraz widac dokladnie ze ma inny wzorek na ciele niz Mala.
Co powiedzieli znawcy na grupie?



--- Cytat: Grzecho w 02 Kwietnia 2021, 16:18 ---Skalary raczej późniejszy obiadek... dodałem na życzenie małzonki ale jednego juz ubiła

--- Koniec cytatu ---

Domyslam sie ze malzonka juz nielubi wilczka ;)

Grzecho:
Znawcy jednogłośnie potwierdzili że to curupira. 8) Juz w młodym wieku widać ze ma bardziej tępy krótszy okrągly pysk i bardziej krępe ciało. Trochę wątpliwości mogła wprowadzić dosyć niska cena bylem pewien ze gdy już sie pojawi w Polsce to będę musiał za nią dac z dwa razy tyle co dałem.
Co do zachowania juz mogę powiedzieć ze jest dużo bardziej aktywna niż aimara a ponoć mala jeszcze mniej aktywna.Nie potrzebuję tygodni aklimatyzacji zeby zacząć jeść wręcz przeciwnie mega zniej zarlok i dopóki nie dostanie czegoś na ząb plywa po całym akwarium dopiero najedzona wpływa do swojej kryjowki.

Peterek:

--- Cytat: Grzecho w 05 Kwietnia 2021, 16:04 ---Znawcy jednogłośnie potwierdzili że to curupira. 8) Juz w młodym wieku widać ze ma bardziej tępy krótszy okrągly pysk i bardziej krępe ciało. Trochę wątpliwości mogła wprowadzić dosyć niska cena bylem pewien ze gdy już sie pojawi w Polsce to będę musiał za nią dac z dwa razy tyle co dałem.

--- Koniec cytatu ---

Ciesze sie bardzo ze jest to prawdziwy Hoplias Curupira 8)
Tutaj w UK ten wilk jest bardzo,bardzo drogi.



--- Cytat: Grzecho w 05 Kwietnia 2021, 16:04 ---Co do zachowania juz mogę powiedzieć ze jest dużo bardziej aktywna niż aimara a ponoć mala jeszcze mniej aktywna.Nie potrzebuję tygodni aklimatyzacji zeby zacząć jeść wręcz przeciwnie mega zniej zarlok i dopóki nie dostanie czegoś na ząb plywa po całym akwarium dopiero najedzona wpływa do swojej kryjowki.

--- Koniec cytatu ---

Swietnie ze jest to aktywny wilk.
Wlasnie czytalem ze jest bardzo zarloczny.
Jest tez agresywny i potrafi zaatakowac rybe wieksza od siebie.
Wlasciciela potrafi takze straszyc zza szyby ;D

Zamierzasz go trzymac z innymi rybami?
Szybko on rosnie?
Jakie akwa planujesz mu pozniej zalatwic?
Do ilu one dorastaja?

Moj znajomy ma takiego w domu.
Bardzo ladnie sie prezentuje jak jest wiekszy patrzac na jego fotke :)



Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej