GALERIA - NASZE RYBY > Inne ryby

Zbiornik z paletkami

(1/4) > >>

Matti:
Cześc.

Obiecałem, że napiszę co nieco na temat nowej koncepcji więc piszę.
Zbiornik wymiary te same czyli 230x60x60 filtracja ta sama czyli sump.
Wymieniłem cały piach na specjalne podłoże dla roślin. Weszło 8 worków po 8 litrów.
Grubość warstwy 5 cm. Kupiłem i posadziłem trochę roślin i czekam aż będą zaczynały rosnąć.
Z obserwacji już widzę, że będę musiał kupić mocniejsze oświetlenie - tanio nie będzie :)
Póki co akwarium na dwóch mieszkańców pleco L 204.
Po powrocie z urlopu zajmę się oświetleniem plus kolejne pleco czyli L 46 2 sztuki i 6 razy bocja wspaniała.
Jak wszystko się ustabilizuje wpuszczę paletki myślę tak 15 - 17 sztuk.
Na razie mam Ph 7, Gh 6, No2 0, No3 10.

Dzięki i pozdrawiam :)

Admin:
Witaj Matti w nowej odsłonie,

Dziękuje, że dzielisz się Nami nowym wyzwaniem.

No baniak nabiera wyglądu, ciekawy jestem jak będzie ewoluował,

Jakie dyskowce planujesz trzymać? Jaka obsadę zamierzasz trzymać?

Peterek:
Fajnie na takim ciemnym podlozu by sie prezentowaly.......wezoglowy :P



--- Cytat: Matti w 14 Sierpnia 2021, 15:59 ---Na razie mam Ph 7, Gh 6, No2 0, No3 10.

--- Koniec cytatu ---

Dobrze ze my niemusimy sprawdzac parametrow wody ;)


A tak na powaznie zycze Ci udanej hodowli dyskow i czekam na wiecej info o nowych pupilkach.

Matti:
Wróciłem z urlopu. Padło mi oświetlenie. Zamówiłem całkiem nowe. Rośliny cześć się przyjęła ale niestety 2 lotosy padły. W poniedziałek mam mieć już nowe światełko i 2 nowe lotosy tygrysie. Oświetlenie będzie programowalne w poziomu przeglądarki internetowej 😊. Dzisiaj zakupiłem 8 bocji wspaniałych maluszków tak ok 1,5 cm i glonki pleco L 46 wielkości 2 cm. Te rybki wyglądają w tym akwarium śmiesznie 😉. Parametry wody się nie zmieniły. Najgorzej jest z pH ale myślę że dam radę. Jak zacznie się karmienie palet to może ono wtedy spaść. To tyle na razie z nowości.

Peterek:

--- Cytat: Matti w 28 Sierpnia 2021, 16:53 ---Dzisiaj zakupiłem 8 bocji wspaniałych maluszków tak ok 1,5 cm i glonki pleco L 46 wielkości 2 cm.

--- Koniec cytatu ---

To chyba jakiejs lupy uzywasz zeby je dostrzec ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej