CHANNIDAE > Powitanie

Witam wszystkich serdecznie:)

(1/3) > >>

Rafal:
Witam jestem posiadaczem akwa 560l BW amazonki i przyszedł czas na drugi zbiornik 540l z parachanna africana. Interesują mnie te ryby i ich zachowanie. Narazie czytam forum w celu zdobycia wiedzy jak przygotowac im zbiornik. Pozdrawiam

Admin:
Serdecznie witam na Channa Club,


--- Cytuj ---Narazie czytam forum w celu zdobycia wiedzy jak przygotowac im zbiornik.
--- Koniec cytatu ---
I tak się powinno zaczynać przygodę z wężogłowami.

Świetnie, że znalazłeś się wśród channomaniaków,

Zapraszam do zamieszczenia zdjęć w odpowiednim dziale, abyśmy wszyscy mogli cieszyć oko Twoimi podopiecznymi oraz baniakami,

Mam nadzieje, że znajdziesz tu wiele przydatnych Ci informacji, podzielisz się swoim doświadczeniem oraz wiedzą,

Witaj wśród "swoich".

Rafal:
A wiec wybór padł na Afrykę jednak😄 ale muszę się jeszcze doszkolić i tu liczę na was…😄akwarium 540l 150x60x60. Obsadę planuje parachanna africana i buszowce osttopyskie. Może jeszcze motylowce pod tafle. Ale mam dużo pytań o wodę do nich jak przygotwać itp.

Tomaso:
Witam Cię serdecznie. Fajny biotop wybrałeś na przygodę z Wężogłowami.
Jaką obsadę planujesz docelowo, parka African czy jedna sztuka i towarzystwo innych gatunków?

Rafal:
Myślałem tak z6 sztuk african młodych i mieć nadzieje ze się coś dobierze, do tego około 8-10 buszowcow i pare motylowcow. Ale chętnie posłucham waszych rad. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej