Autor Wątek: Baner reklamowy na stronie głównej  (Przeczytany 592 razy)

Admin

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1000
Baner reklamowy na stronie głównej
« dnia: 18 Września 2019, 17:23 »
Witajcie,

Długo by pisać na temat pozyskania reklamodawcy/ sponsora z branży akwarystycznej, który pomógłby bardziej się rozwijać Channa Club,
Wystąpiłem z propozycją współpracy do wielu firm z branży akwarystycznej, ale nie udało mi się pozyskać firmy, która zechciałaby współpracować,
Seban wspomagał działania również...

Jeżeli, ktoś z Was posiada jakieś pomysły/kontakty z firmą akwarystyczną, która zechciałaby współpracować to proszę o informację.

Na dzień dzisiejszy udało mi się nawiązać współpracę z Polską Kancelarią Odszkodowań UK,
Baner reklamowy tej firmy został umieszczony na stronie głównej Channa Club :

https://channa.club/

Na początku współpracy z Polską Kancelarią Odszkodowań UK nie otrzymujemy żadnych profitów, ponieważ marka ta jest na etapie rozwoju i pomagamy jej się rozreklamować i pozyskać w ten sposób nowych klientów,

Zaczynając od Nas : jeżeli ktoś z Nas miał jakieś sytuację kwalifikujące się, doznał urazu, bądź uważa, że na drodze prawnej może ubiegać się o jakiekolwiek roszczenie - to zachęcam do kontaktu z tą firmą.


Myślę, że za kilka dni zaloguje się na Naszym forum prawnik z kancelarii i bardziej szczegółowo przedstawi swoją firmę oraz możliwości...

Mam nadzieję, że w nie długim czasie zaczniemy otrzymywać profity z tego tytuły, co pozwoli Nam się bardziej rozwinąć, wprowadzić konkursy z nagrodami, budżetem wspierać wyjazdy na wystawy akwarystyczne, wspomagać akwarystyczne projekty oraz finansować inne przedsięwzięcia.


Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4676
  • Afryka Dzika
Odp: Baner reklamowy na stronie głównej
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Września 2019, 12:49 »
Na dzień dzisiejszy udało mi się nawiązać współpracę z Polską Kancelarią Odszkodowań UK,
Baner reklamowy tej firmy został umieszczony na stronie głównej Channa Club :

Swietna robota 8)

seban

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
Odp: Baner reklamowy na stronie głównej
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Września 2019, 23:47 »
Gratuluję. Tak jak pisałeś, miałem kilka podejść ale nic z tego nie wyszło. Kolejny raz będę próbował w Drozdowie.

Peterek

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4676
  • Afryka Dzika
Odp: Baner reklamowy na stronie głównej
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2019, 12:51 »
Tak jak pisałeś, miałem kilka podejść ale nic z tego nie wyszło. Kolejny raz będę próbował w Drozdowie.

Dziekuje Seban Tobie rowniez za zaangazowanie 8)